Telewizja internetowa TV-GOLF.pl to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce. Idąc z duchem czasu znów wytyczyliśmy nowy standard w rodzimych golfowych mediach. W czasach błyskawicznych i skompresowanych informacji to już po prostu norma. Przekazywanie obrazem i dźwiękiem, to dziś właściwie norma zwłaszcza, gdy każdy z nas posiada podręczny “telewizor” w postaci smartfona. Nowe technologie wypierają stare. Wydaje się, że nastąpiło to wczoraj a tym czasem okazuje się, że pierwsze filmy zamieściliśmy w 2008 roku! I nie wiedząc kiedy w zasadzie stały się już historią, historią którą można zobaczyć. Widać to najlepiej po dorastających juniorach, bo przecież pionierzy się nie starzeją, co najwyżej  dojrzewają :).     

 

 Na stronie możecie zobaczyć programy wyprodukowane specjalnie dla naszego serwisu. Zamieszczamy tu krótkie filmy video, pokazujące golf z różnej strony. Choć wszystkie dotyczą tematyki tego sportu, to jednak staramy się je grupować w kategoriach, abyście drodzy widzowie mogli szybko wybrać to, co Was najbardziej interesuje. Jeżeli nie ma na tej stronie tego czego szukacie,  napiszcie do nas,  co chcielibyście tu znaleźć i zobaczyć, gdy tylko będziemy w stanie – zrealizujemy to!

Jeżeli czujecie się na siłach i chcecie coś przekazać naszym widzom i czytelnikom napiszcie do nas.

Nasze internetowe “szpalty” i ekrany są do waszej dyspozycji! Zapraszamy!

 

Warto dodać, że nasze programy są w języku polskim, występują w nich nie tylko osoby znane w polskim golfie, ale także wielu z was.  

Strona TV-GOLF.pl  jest częścią serwisu GOLFPL.com, która została uruchomiona w jednym czasie z portalem golfowym. Zaletą TV-GOLF.pl jest to, że widzowie mogą odtworzyć sobie dowolny film o każdej porze, w czasie, który im najbardziej odpowiada. Nie muszą oczekiwać programu o określonej godzinie.

TV-GOLF – Zobacz golf z innej strony. Twojej strony!